تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸
اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دوستان عزیز و والدین دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کرده اند، برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸ می باید در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به وب سایت آزمون سنجش هوش تیزهوشان مراجعه نموده و نتایج را به همراه اسامی پذیرفته شدگان مشاهده نمایند.

 

نحوه مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸ همان طور که پیشتر نیز ذکر شده است می باید به سامانه سنجش استعدادهای درخشان مراجعه نموده و پس از وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام، نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و اسامی پذیرفته شدگان را مشاهده نمایید.

این نتایج در همین ماه یعنی شهریور ۹۷ روی وب سایت قرار خواهد گرفت و دوستان عزیز برای اطلاع از زمان دقیق آن می توانند موضوع را از طریق تماس با مشاوران مشاورتل پیگیری نمایند.

البته توجه داشته باشید که فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸ به صورت یک جا روی وب سایت و یا هیچ منبع دیگری قرار نخواهد گرفت و افراد نمی توانند قبولی یا عدم قبولی شخص دیگری را مشاهده نمایند.

هر شخص تنها با وارد کردن اطلاعات شخصی و داوطلبی خود قادر به مشاهده نتیجه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و یا آزمون تیزهوشان هر مقطع دیگری خواهد بود.

 

اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

 

اعتراض به نتایج پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

همیشه این احتمال وجود دارد که برخی از دانش آموزان نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان در مقاطع مختلف اعتراض داشته باشند و به نوعی عدم قبولی شان را خطا و نادرست تلقی نمایند.

اگر چه غالبا این اعتراض ها نادرست بوده و نتایج به صحت اعلام شده اند، اما پس از اعلام نتایج آزمون و انتشار اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸ ، امکان اعتراض نسبت به نتایج باز خواهد بود.

 

چطور به نتایج آزمون تیزهوشان اعتراض کنیم؟

برای اعتراض نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان می باید در زمان اعلام شده در وب سایت، اقدام به ثبت اعتراض خود نمایند. به تمامی اعتراضاتی که در زمان تعیین شده و به روش صحیح ثبت شود، رسیدگی خواهد شد.

کاربران عزیز برای اطلاع از نحوه صحیح ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ می توانید از کمک کارشناسان ما در مرکز مشاوره مشاورتل بهره مند شوید.

به علاوه سوالات شما در بخش نظریات به طور مرتب و مبسوط پاسخ داده خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان ثبت نام آزمون مهندسی حرفه ای سال 97

زمان ثبت نام آزمون مهندسی حرفه ای سال ۹۷

آزمون مهندسی حرفه ای از سال ۱۳۸۶ با همکاری انجمن های مهندسی و تحت هماهنگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 7 =