تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷
زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه آزاد سالانه دانشجویان زیادی را در مقاطع مختلف از جمله مقطع کارشناسی ارشد جذب می کند. آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری ادغام شده است و بسیاری از افراد بعد از زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ خود را برای انتخاب رشته آماده می کنند. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا نحوه و زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ را بررسی کنیم.

نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

بعد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری در روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه سال جاری، در دهه دوم خرداد ماه نتایج ابتدایی کارشناسی ارشد اعلام شد و متقاضیان می بایست در زمان معین نسبت به انتخاب ۱۰۰ رشته در شهرها و محل های مورد علاقه خود، اقدام کنند.

بعد از زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ ، نوبت به اعلام نتایج نهایی و سرنوشت ساز کنکور آزاد و سراسری می رسد که به شکل آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

 

زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

متقاضیان می بایست برای اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ تا حدود دهه اول شهریور ماه صبر کنند. نتایج نهایی این آزمون در سایت سنجش اعلام می شود، یعنی هم متقاضیان دانشگاه سراسری و هم آزاد برای مشاهده کارنامه قبولی خود باید به وب سایت سنجش مراجعه کنند. البته لازم به ذکر است که دانشگاه آزاد هم کارنامه نهایی داوطلبان را منتشر خواهد کرد.

برای مشاهده کارنامه قبولی خود در وب سایت دانشگاه آزاد، می بایست به وب سایت Azmoon.org مراجعه کنید. سپس باید به قسمت نتیجه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۷ وارد شده و اطلاعات ثبت نامی خود را وارد کرده و کارنامه خود را مشاهده کنید.

برای مشاهده کارنامه قبولی خود، دو روش پیش روی خود خواهید داشت:

روش اول این است که با داشتن کد دسترسی انتخاب رشته کارشناسی ارشد و شماره شناسنامه می توانید کارنامه نهایی خود را مشاهده کنید. کد دسترسی، کدی ۷ رقمی است که در پایین کارنامه اولیه کارشناسی ارشد درج شده است.

روش دوم این است که با داشتن اطلاعاتی شامل اطلاعات شخصی نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و سال تولد خود، کارنامه را مشاهده کنید.
در روش دوم به دلیل اشتباهات تایپی ممکن است افراد نتوانند به راحتی کارنامه خود را مشاهده کنند، اما اگر کد دسترسی را داشته باشید، به راحتی می توانید کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد خود را مشاهده کنید.

در صورتی که با هر گونه سوالی در این زمینه مواجه هستید، می توانید سوالات خود را در بخش نظرات وب سایت درج کنید. همچنین با تماس با شماره های مندرج در وب سایت، می توانید به راحتی و به شکل مستقیم با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین امکان مراجعه حضوری برای شما فراهم است.

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه حائز اهمیت است، موضوع ظرفیت مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 7 =