تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

جهت مشاوره در زمینه تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون سنجش هوش و ورودی مدارس تیزهوشان در مقطع ششم به هفتم در تاریخ ۵ام مرداد امسال برگزار گردید و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در شهریور ماه ۹۷ خواهد بود.

 

نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

همان طور که ذکر شد، تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در شهریور ماه می باشد و دانش آموزان عزیز برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان از مقطع ششم به مقطع هفتم می باید به وب سایت hoosh.medu.ir مراجعه کرده و در این وب سایت با وارد کردن اطلاعات خود (شامل کد ملی و رمز ورود همگام)، در زمان مقرر نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده نمایند.

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سال ۹۷ دانش آموزان می باید به همراه مدارک خود برای ثبت نام مراجعه کرده و پیش از شروع فصل تحصیلی، ثبت نام خود در مدرسه تیزهوشانی که در آن قبولی دریافت کرده اند، به پایان برسانند.

نکته: دوستان عزیز به خاطر داشته باشید رمز عبور همگام برای ورود به وب سایت تیزهوشان را می باید از مدرسه محل تحصیل یا کارشناسی فناوری اطلاعات اداره آموزش و پرورش منطقه خود دریافت نمایید و در نگهداری آن بکوشید. زیرا این رمز همواره برای ورود به سامانه لازم می باشد.

 

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

ثبت نام پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

دانش آموزان عزیز احتمالا از این که در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم قبولی دریافت می کنند یا نه نگران بوده و نسبت به این موضوع که در مدارس معمولی ثبت نام کنند یا منتظر اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مانده و در مدارس تیزهوشان ثبت نام نمایند، مردد هستند.

به شما توصیه می کنیم حتما در مدرسه معمولی مورد علاقه و مناسب خود ثبت نام نمایید و در صورتی که پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، قبولی خود را دریافت کردید؛ از مدرسه معمولی به مدرسه تیزهوشان انتقالی بگیرید.

به خصوص این اقدام برای آن دسته از دانش آموزانی که در قبولی خود تردید بیشتری دارند و احتمال این را می دهند که امتیاز لازم برای قبولی در مدارس تیزهوشان به دست نیاورند، ضروری تر به نظر می رسد.

 

حتما بخوانید: لیست مدارس تیزهوشان تهران در سال ۹۷-۹۸

 

با این کار شما دیگر نگرانی از بابت ثبت نام نداشته و در صورتی که در مدرسه تیزهوشان قبول نشوید، می توانید ادامه تحصیلات در مدرسه معمولی، یا غیرانتفاعی مورد علاقه تان را که از جهاتی دیگر مناسب خواسته هایتان است، دنبال کنید.

کاربران عزیز مشاورتل جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، می توانید به طور مرتب با ما در مرکز مشاوره مشاورتل در تماس بوده و راهنمایی های لازم جهت ثبت نام در مدارس تیزهوشان را نیز به دست بیاورید.

جهت مشاوره در زمینه تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان ثبت نام آزمون مهندسی حرفه ای سال 97

زمان ثبت نام آزمون مهندسی حرفه ای سال ۹۷

آزمون مهندسی حرفه ای از سال ۱۳۸۶ با همکاری انجمن های مهندسی و تحت هماهنگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =