تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / آموزش عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی
آموزش عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی

آموزش عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی

جهت مشاوره در زمینه آموزش عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برخی از مشمولان خدمت سربازی به علل گوناگون نیازمند عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی خود هستند. اما برای حصول این اتفاق شرایطی لازم است که فرد متقاضی می باید آن ها را داشته باشد.

 

عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی یا تمدید سربازی چیست؟

مشمولان خدمت سربازی که تاریخ اعزام آن ها مشخص شده و دفترچه اعزام به خدمت خود را گرفته اند، می توانند با حصول شرایط خاصی زمان اعزام به خدمت سربازی خود را عقب انداخته و یا به اصطلاح تمدید نمایند.

 

شرایط عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی

دوستان عزیز توجه داشته باشید که مشمولان سربازی که دارای غیبت هستند، نمی توانند تقاضای عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت را داشته باشند.

 

خدمت سربازی بدون غیبت

 

اما افراد مشمولی که دارای غیبت نیستند، می توانند با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ تقاضای عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت و یا همان تمدید خدمت سربازی را ثبت کرده و ظرف مدت کمتر از یک هفته پس از بررسی درخواست آن ها، پاسخ از طریق همان دفتر پلیس ۱۰+ اعلام خواهد شد.

 

آموزش عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی

 

لازم به ذکر است که متقاضیان می باید حداقل تا ۴۰ روز قبل از زمان اعزامی که در دفترچه اعزام به خدمت آن ها ثبت شده، برای عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت خود مراجعه نمایند.

اما افرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند می توانند در هر زمانی قبل از اعزام، حتی در خود روز اعزام برای تعویق شروع خدمت سربازی اقدام نمایند.

– اگر مشمول خدمت سربازی دچار بیماری شده باشد که به موجب آن بیماری از گذراندن خدمت دوره ضرورت عاجز شود، با تائید پزشک معتمد می تواند تا دو ماه تعویض در شروع خدمت خود دریافت نماید.

– فوت یکی از اعضای خانواده یعنی شامل پدر و مادر، فرزند یا خواهر دو برادر نیز می تواند حداکثر ۲ ماه تعویق در خدمت سربازی ایجاد نماید.

همین طور فرد مشمول خدمت سربازی که به تازگی فرزند وی به دنیا آمده است نیز می تواند تا حداکثر ۲ ماه عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت را داشته باشد. ( این مدت برای بیماری خاص همسر نیز صادق خواهد بود.)

– وقوع بلایای طبیعی که منجر به آسیب دیدگی شدید اعضای خانواده شخص مشمول شده باشد، با بررسی به میزان لازم تمدید خدمت سربازی ایجاد خواهد کرد.

دریافت قبولی قطعی در یکی از دانشگاه های داخلی یا خارجی به شکلی که زمان ثبت نام به پس از موعد اعزام موکول شده باشد، نیز می تواند تا سقف ۶ ماه عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت را به همراه داشته باشد.

نکته: به خاطر داشته باشید که مشمولان خدمت سربازی با مدرک دیپلم حداکثر می توانند یک ماه زمان برای عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت دریافت کنند. و همین طور مشمولان خدمت سربازی با مدرک فوق دیپلم و بالاتر از آن حداکثر مدت دو ماهه تمدید خواهند داشت.

 

حتما بخوانید: نحوه درخواست تعجیل در اعزام به خدمت سربازی

 

عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی به روش های متفاوتی می تواند میسر شود که تمام آن ها در این مطلب گنجانده نشده اند. در صورتی که نیازمند تمدید سربازی خود هستید و می خواهید زمان اعزام به خدمت خود را به تعویق بیندازید، می توانید از راهنمایی های مفید و کارآمد مشاوران مشاورتل کمک گرفته و در این زمینه با موفقیت بیشتری اقدام نمایید.

همین طور به سوالات کوتاه شما در بخش نظریات توسط کارشناسان ما پاسخ داده خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه آموزش عقب انداختن تاریخ اعزام به خدمت سربازی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه حائز اهمیت است، موضوع ظرفیت مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 6 =