تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی در دوره ی متوسطه اول
ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی در دوره ی متوسطه اول

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی در دوره ی متوسطه اول

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همواره مدارسی بوده اند که از جهات مختلف علمی مورد استقبال عموم قرار گرفته و گسترش یافته اند. از جمله ی آن مدارس مجموعه مدارس علامه طباطبایی می باشد. این مجموعه با بهره گیری از شیوه های آموزشی مناسب و کادر علمی مجرب در گذر زمان به حسن شهرت دست یافته است، از این رو در این مطلب قصد بررسی شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی را داریم.

ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

این مجموعه فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ با یک مدرسه راهنمایی ۵ کلاسه آغاز کرد. همانگونه که بیان شد توجه این مجموعه به کیفیت آموزش در ابزار و کادر علمی خود موجب شد نتایج آن را در سال های آینده در جلب رضایت اولیاء نسبت به ادامه تحصیل فرزندشان در این مجموعه ببیند. این موضوع باعث گسترش مجموعه علامه طباطبایی شد و هم اکنون در نقاط مختلف شهر تهران، مقاطع مختلف این مدرسه در حال فعالیت می باشد.

از این رو با توجه به گستردگی این مدرسه و علاقه ی بسیاری از دانش آموزان به ادامه تحصیل در این مدارس بر آن شدیم تا اطلاعاتی مفصل از شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی را در اختیار شما مخاطبان عزیز مشاور تل قرار دهیم تا با اطلاعات جامع تری نسبت به ثبت نام در این مدارس اقدام نمایید.

زمان و شهریه ثبت نام مدارس شاهد

نحوه ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی (دوره ی متوسطه ی اول)

قبل از شروع توضیح، لازم به بیان این موضوع می باشد که این مجموعه از مدارس در راستای حمایت از تصمیم اخیر آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون ورودی پایه هفتم، برای ورود به پایه هفتم از دانش آموزان آزمون نخواهد گرفت و با صدور اطلاعیه ای در وب سایت خود شرایط جدید ورود به پایه هفتم را بیان کرده است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

آزمون ورودی دبیرستان علامه طباطبایی تنها از پایه هفتم مدارس علامه طباطبایی حذف شده است و برای ورود به پایه هشتم و نهم متوسطه دوره اول همچنان آزمون ورودی از دانش آموزان اخذ خواهد شد.

 

 

ثبت نام در دبیرستان علامه طباطبایی
ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی

چگونه در امتحانات نهایی ۲۰ بگیریم

مراحل ثبت نام پایه هفتم دبیرستان علامه طباطبایی

۱. مطالعه دفترچه ی ثبت نام : مجموعه دبیرستان های علامه طباطبایی برای ثبت نام هر پایه و مقطع دفترچه ی خاصی را طراحی و منتشر نموده است که می بایستی قبل از ثبت نام در آن پایه دفترچه ی مورد نظر را به دقت مطالعه نمایید.  این دفترچه ها به طور کلی حاوی اطلاعاتی از قبیل ؛ روش های ثبت نام در دوره، فرایند ثبت نام، نحوه ی اطمینان از تکمیل فرایند ثبت نام و برخی اطلاعات کلی پیرامون آدرس مراکز می باشد.

۲. بعد از مطالعه دفترچه ی راهنما و آماده نمودن مدارک مورد نیاز نوبت به ثبت مدارک در سامانه مخصوص ثبت نام در مدارس علامه طباطبایی می رسد. برای اینکار ابتدا می بایستی اطلاعات اولیه را در سایت www.alameh.ir ثبت نمایید. بعد از اینکار رمز خاصی برای شما ارسال می شود. بعد از دریافت این رمز می بایستی نسبت به ثبت اطلاعات تکمیلی اقدام نمایید. لازم به توضیح است که تنها یک هفته بعد از دریافت این رمز فرصت ثبت اطلاعات تکمیلی برای شما امکان پذیر خواهد بود. چنانچه در طول یک هفته اطلاعات خود را ثبت ننمایید این رمز باطل خواهد شد.بعد از ثبت اطلاعات خواسته شده میبایست زمان و مکان حضور در جلسه ی توجیهی را انتخاب نمایید.

بعد از انجام تمام مراحل یاد شده، سیستم باید پیام اطلاعات اولیه با موفقیت ثبت شد را به شما نمایش دهد در غیر این صورت ثبت نام شما انجام نشده است. لازم به ذکر است که به همراه داشتن پرینت ثبت نام و کارنامه در جلسه توجیهی ضروری می باشد.

 

نکته ی مهم : بر طبق اطلاعیه رسمی این مدرسه، برنامه آموزشی و واحد های درسی در مراکز مختلف این مجموعه بر طبق سیستم واحدی بوده و تفاوتی در دروس با یکدیگر ندارند. بنابرین بهتر است در انتخاب مدرسه محل تحصیل فرزندنتان به موقعیت مدرسه نسبت به محل زندگی توجه جدی داشته باشید تا ضمن صرفه جویی در هزینه ها، از به وجود آمدن خستگی ناشی از مسیر مدرسه تا منزل در فرزندانتان نیز کاسته شود.

در پایان تاکید می شود هر هفته یک بار به سایت مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و آخرین اخبار را مطالعه نمایید تا ضمن آگاهی از تغییرات در زمان و مکان از آخرین اخبار و شرایط آزمون نیز مطلع شوید.

چنانچه در رابطه با ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی سوالی برایتان پیش آمده است، مشاوران تحصیلی مجموعه مشاور تل آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان در این خصوص می باشند.

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام دبیرستان علامه طباطبایی در دوره ی متوسطه اول

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه حائز اهمیت است، موضوع ظرفیت مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =