تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۹۷-۹۸
رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۹۷-۹۸

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه هایی است که امکان تحصیل بدون کنکور را برای متقاضیان فراهم می کند. در این دانشگاه متقاضیان می توانند از گستره وسیعی از رشته ها، رشته مورد علاقه خود را انتخاب کرده و ادامه تحصیل دهند. از جمله رشته های پر طرفداری که افراد دوست دارند در آن تحصیل کنند، رشته پزشکی و پیراپزشکی است. با ما باشید چرا که قصد داریم در ادامه مطلب به بررسی لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۹۷-۹۸ بپردازیم. با مشاور تل همراه باشید.

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران

دانشگاه علمی کاربردی همانند سال های گذشته، بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو در رشته های مختلفی می کند. متقاضیان می توانند در مقاطع کاردانی، کارشناسی ناپیوسته در مهر و بهمن ماه دانشجو می پذیرد.

حتما بخوانید:

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸

 

رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

آیا امکان ثبت نام در رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران وجود دارد؟

لازم به ذکر است که متقاضیان نمی توانند در هیچ یک از رشته های پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی، پرستاری، علوم آزمایشگاهی، اتاق عمل، مامایی، هوشبری، علوم تغذیه، فیزیوتراپی، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، بهداشت محیط، دامپزشکی، بهداشت حرفه ای و رادیولوژی بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند. کسانی که قصد تحصیل در این رشته های را دارند، می بایست در کنکور تجربی ثبت نام و شرکت کنند و بعد از کسب نمره قبولی، انتخاب رشته انجام دهند. پس لازم به ذکر است که لیستی تحت عنوان لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۹۷-۹۸ وجود ندارد.

اما همان طور که گفته شد، تنوع انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور زیاد است. متقاضیان می توانند در هر یک از رشته های کاردانی حرفه ای امور فرهنگی، کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری، کاردانی حرفه ای روابط عمومی، کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده، کاردانی حرفه ای امور بورس، کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی، کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی، کاردانی فنی الکترونیک صنعت و … در مقطع کاردانی ثبت نام کنند.

حتما بخوانید:

معرفی آسان ترین رشته های دانشگاه علمی کاربردی

همچنین متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانند در رشته های کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی، کارشناسی حرفه ای مدیریت بازاریابی بیمه، کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی، مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری، کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه – بیمه اشخاص، کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده، هنر، بازیگری، مهندسی شیمی و … ثبت نام کنند و تحصیل خود را ادامه دهند.

همان طور که می دانید، برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ، با محدودیت مواجه نیستید، یعنی می توانید بدون در نظر گفتن مدرک تحصیلی، در هر یک از رشته هایی که دوست دارید ثبت نام کنید. اما مجددا لازم به ذکر است که لیستی تحت عنوان لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۹۷ وجود ندارد.

حتما بخوانید:

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸

چنانچه در خصوص ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و دریافت لیست کامل رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با سوالی مواجه هستید، می توانید پرسش های خود را در بخش نظرات وب سایت درج نمایید تا مشاوران ما در اسرع وقت پلسخگو باشند. همچنین شما می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل کنید و راهنمایی های لازم را از مشاوران ما دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی تهران ۹۷-۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه حائز اهمیت است، موضوع ظرفیت مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =