تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / نحوه درخواست تعجیل در اعزام به خدمت در سال ۹۷
تعجیل در اعزام به خدمت

نحوه درخواست تعجیل در اعزام به خدمت در سال ۹۷

جهت مشاوره در زمینه نحوه درخواست تعجیل در اعزام به خدمت در سال ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

افرادی که درخواست تعجیل در اعزام به خدمت در سال ۹۷ را دارند، می باید به دفاتر پلیس ۱۰+ مراجعه کرده و در صورتی که درخواست آن ها به صورت صحیح انجام شده و به لحاظ زمان بندی مشکلی وجود نداشته باشد، می توانند از امکان تعجیل در اعزام به خدمت استفاده نمایند.

 

تعجیل در اعزام به خدمت چیست؟

تعجیل در اعزام به خدمت به حالتی اطلاق می شود که فرد مشمول سربازی می خواهد زمان شروع به خدمت خود را جلو انداخته و هر چه زودتر و به عبارتی دیگر در زودترین زمان ممکن دوران خدمت سربازی خود را آغاز کند.

 

نحوه و شرایط تعجیل در اعزام به خدمت

دوستان عزیز توجه داشته باشند که در صورتی که شرایط تعجیل در اعزام به خدمت را دارا باشند می توانند با ارائه درخواست از این فرصت استفاده کنند.

همان طور که گفتیم درخواست تعجیل در اعزام به خدمت می باید به دفتر پلیس ۱۰+ ارائه شود. فرد مشمول خدمت سربازی می باید فرم مربوطه را پر کرده و ظرف یک هفته نتیجه بررسی درخواست تعجیل در اعزام به خدمت خود را در همان مرکز پلیس ۱۰+ دریافت می تواند نماید.

توجه داشته باشید که اگر فرد مشمول دارای مدرک دیپلم یا پایین تر از دیپلم باشد، برای درخواست تعجیل در اعزام به خدمت می باید در سال اعزام خود اقدام نماید و خارج از این زمان امکان تعجیل در خدمت سربازی وجود ندارد.

اضافه بر این در صورتی که با تقاضای فرد مشمول جهت تعجیل در خدمت سربازی از سوی سازمان نظام وظیفه پذیرفته می شود که ظرفیت وجود داشته باشد و به همین دلیل با وجود احراز شرایط لازم برای فرد درخواست کننده، در صورت عدم وجود ظرفیت با درخواست وی موافقت به عمل نمی آید.

 

تعجیل در اعزام به خدمت

 

به علاوه لازم به ذکر است که درخواست تعجیل در خدمت سربازی تنها یک بار قابل ارائه و بررسی می باشد. به این معنا که اگر فرد پشیمان شده و انصراف دهد، نمی تواند دوباره این درخواست را ارائه کند.

به طور مثال امسال طبق هماهنگی های به عمل آمده از سوی نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه، کلیه مشمولان خدمت سربازی با مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر از آن که برگه آماده به خدمت برای اول شهریور و اول آبان ۹۷ داشتند، می توانستند با ثبت درخواست تعجیل در خدمت، زمان اعزام خود را به تاریخ یکم تیر ماه ۹۷ انتقال دهند.

البته باز هم به دلیل محدودیت در ظرفیت با درخواست آن هایی موافقت شده است که زودتر ثبت درخواست در دفاتر پلیس ۱۰+ را انجام داده اند و طبیعتا متقاضیان مازاد بر ظرفیت با رد درخواست مواجه شده اند.

دوستان عزیز جهت کسب راهنمایی های لازم برای سهولت در دریافت تعجیل در اعزام به خدمت می توانند با کارشناسان حوزه نظام وظیفه مرکز مشاوره مشاورتل تماس داشته و در صورت نیاز از جلسات مشاوره حضوری استفاده کنند.

به سوالات مختصر شما در بخش نظریات نیز به وسیله کارشناسان ما پاسخ داده خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه نحوه درخواست تعجیل در اعزام به خدمت در سال ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه حائز اهمیت است، موضوع ظرفیت مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + دوازده =