تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

هر سال دانشجویان می توانند در مقطع کارشناسی ارشد، در دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کنند و در رشته های مختلف ادامه تحصیل کنند. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ شرایطی دارد که ما در ادامه مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت. با مشاور تل تا انتهای مطلب همراه باشید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

بر اساس آیین نامه جامع دانشگاه آزاد، هر سال استعدادهای برتر و دانشجویان ممتاز فارغ التحصیل شده در مقطع کارشناسی می توانند در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد، ثبت نام کنند. چنانچه دانشجویان متقاضی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ واجد شرایط مندرج در قسمت استعداد درخشان دانشگاه آزاد باشند، می توانند بدون کنکور در این مقطع درس بخوانند.

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

در ارتباط با زبان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید بگوییم که این دانشگاه هر سال در این مقطع یک بار در سال اقدام به جذب دانشجو می کند و معمولا زمان ثبت نام در این دانشگاه اواخر خرداد ماه و یا اوایل تیر است. به همین ترتیب دانشجویان می توانند در این زمان نسبت به ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

تمامی متقاضیان و واجدان شرایط برای ثبت نام باید در زمان مقرر به وب سایت دانشگاه آزاد یا همان azmoon.org مراجعه کنند و در این مقطع ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که هزینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ معادل هزینه کارشناسی ارشد این دانشگاه با آزمون است. به همین دلیل دانشجویان می بایست ضمن تکمیل فرم، هزینه انتخاب رشته را نیز پرداخت کنند.

 

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

همانطور که گفتیم، استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلان ممتاز می توانند در دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت کنند. لذا این افراد باید شرایطی را داشته باشند تا قدر به ثبت نام باشند. برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد در این دانشگاه به لینک زیر مراجعه کنید:

تحصیل در مقطع ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷-۹۸

نکات تکمیلی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

در پذیرش دانشجو، اولویت پذیرش در مرحله اول با رشته محل دانشگاهی است که دانشجو دوره کارشناسی خود را در آن گذرانده است. در صورتی که برای پذیرش در آن رشته، با محدودیت و تکمیل ظرفیت مواجه بودید و یا امکان برگزاری دوره در رشته مذکور وجود نداشته باشد، اولویت های بعدی در انتخاب رشته مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین لازم به ذکر است کسانی که در مرحله بدون کنکور کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند، فقط می توانند در رشته محل دانشگاهی تحصیل کنند که مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تعیین کرده است.

ضمنا دانشجویانی که بر طبق آیین نامه استعدادهای درخشان دانشگاه آزاد در کارشناسی ارشد بدون کنکور این دانشگاه قبول شدند، نمی توانند در خواست انتقال به سایر محل های دانشگاهی را بدهند.

حتما بخوانید:

معرفی مهم ترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

معمولا زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد هم زمان با اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد این دانشگاه، یعنی اواخر شهریور خواهد بود.

لازم به ذکر است که در صورتی که معدل شما بالاتر از رقبای شما باشد، می توانید نتیجه رضایت بخش تری را کسب کنید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. ضمنا به شما پیشنهاد می کنیم با مراجعه حضوری به مشاوران ما و دریافت راهنمایی های لازم و کامل، با اطمینان بیشتری انتخاب رشته و ثبت نام خود را در کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد را انجام دهید. در صورتی که در ارتباط با شرایط، زمان و انتخاب رشته در این دانشگاه با سوالاتی مواجه هستید، با درج سوال در قسمت نظرات وب سایت، پاسخ سوالات خود را در اسرع وقت از مشاوران ما دریافت کنید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه حائز اهمیت است، موضوع ظرفیت مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 5 =