تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از طریق تلفن ثابت ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱

خانه / معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی
معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی

معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی

جهت مشاوره در زمینه معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانش آموزان همیشه با یک مشکل بزرگ دست و پنجه نرم می کنند و آن آگاهی از بهترین منابع کمک درسی است. کتاب ها در طول سال با تغییرات مختلفی مواجه می شوند و بهتر است که همگام با منابع کمک درسی خوب پیش بروند. ما در این مطلب به معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی کدامند؟

برخی از کتب در پایه دهم در هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی مشترک است که در مطالب آتی حتما به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. در ادامه شما با بهترین کتب کمک درسی اختصاصی رشته تجربی پایه دهم آشنا خواهید شد.

کتاب های کمک درسی دهم تجربی برای دروس اختصاصی

معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی برای زیست شناسی

زیست شناسی از جمله دروس بسیار مهم در این رشته است. برای آنکه این درس را به طور کامل و جامع یاد بگیرید، می توانید از کتاب های سیر تا پیاز گاج، نشر الگو، فاگوزیست ، میکرو گاج و خیلی سبز استفاده کنید.

تفاوت این کتاب ها در چیست؟

شما با مطالعه سیر تا پیاز زیست دهم گاج می توانید از لحاظ درسنامه ای و منابع، هر آنچه که لازم است در ارتباط با این درست را به طور جامع بیاموزید، اما حقیقت این است که با این کتاب نمی توانید به تست های قابل ملاحظه ای دسترسی داشته باشید. در این صورت می توانید از کتاب زیست شناسی نشر الگو استفاده کنید که هم به لحاظ درسنامه قوی است و هم از نظر تست.

 

معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی

 

در واقع می توان گفت که کتاب زیست شناسی نشر الگو تمامی سرفصل ها را منطبق با کتاب درسی، اصطلاحات جدید و قدیم و حتی سوالات کنکور سراسری سال های اخیر را نیز پوشش می دهد. دو کتاب دیگر هم تا حدودی هم درسنامه خوبی دارند و هم تعداد تست های معقولی! کتاب فاگوزیست هم گزینه ای مناسب از لحاظ درسنامه ای برای دانش آموزان دهم تجربی است.

حتما بخوانید:

معرفی بهترین کتاب زیست شناسی کنکور تجربی ۹۸

 

معرفی بهترین کتاب کمک درسی ریاضی سال دهم تجربی

برای فراگیری درس ریاضی هم دانش آموزان رشته تجربی می توانند از بهترین کتب کمک درسی استفاده کنند. از جمله بهترین کتاب کمک درسی ریاضی سال دهم تجربی می توان به کتاب های خیلی سبز، مهر و ماه، و کتاب های میکرو گاج اشاره کرد. این کتب هم از نظر درسنامه ای و هم از نظر کیفیت و کمیت تست، کتب های مناسبی هستند که به راحتی می توانید از آن ها برای فراگیری بهتر درس ریاضی در کنار کتاب درسی خود استفاده کنید.

معرفی بهترین کتاب کمک درسی فیزیک سال دهم تجربی

برای درس فیزیک هم کتب کمک آموزشی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. کتب فیزیک خیلی سبز، نشر الگو و میکرو گاج از جمله کتاب های غنی است که می توانید به عنوان کتب کمک درسی برای فیزیک از آن ها استفاده کنید، چرا که هم از نظر درسنامه ای و هم از نظر تست، کتب خوبی محسوب می شوند.

حتما بخوانید:

معرفی بهترین کتاب فیزیک کنکور ۹۸

 

بهترین منابع کمک درسی شیمی سال دهم تجربی

شیمی هم از جمله دروس بسیار مهم در رشته تجربی است و لازم است که دانش آموزان این درس را به خوبی فراگیرند. پس استفاده و کمک گرفتن از مهمترین و بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی برای این درس، می تواند به فراگیری هرچه بیشتر و بهتر شیمی کمک کند. برای درس شیمی هم شما می توانید به سراغ کتاب های خیلی سبز، میکرو گاج و نشر الگو بروید.

کتاب خیلی سبز شیمی درسنامه ای قوی دارد و حاوی نکات و تست های مهم است. در میکرو گاج شیمی هم شما می توانید درسنامه های کنکوری را مطالعه کنید و به تست های تالیفی و سراسری موجود در آن پاسخ دهید. کتاب شیمی نشر دهم هم همگام با سرفصل های کتاب شیمی پیش رفته است و تمام نکات کتاب را به همراه درسنامه ای کامل، با توضیحاتی جامع، سوالت ترکیبی و تالیفی و سوالات کنکور سراسری در خود جا داده است.

حتما بخوانید:

معرفی بهترین کتاب شیمی کنکور ۹۸

 

در نهایت به شما پیشنهاد می کنیم که برای بهره گیری بهتر از مطالب درسی، حتما از بهترین مشاوره مدارس و از مشاوران مجرب ما بهره مند شوید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. به این منظور شما می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل کنید و سوالات خود را به طور مستقیم از مشاوران ما پرسش کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید. ضمنا لازم به ذکر است امکان مراجعه حضوری نیز برای کسب اطلاعات جامع تر و مشاوره های بهتر برای شما امکان پذیر است.

جهت مشاوره در زمینه معرفی بهترین کتاب های کمک درسی دهم تجربی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۷۰۷۰۵۰۰۴-۰۲۱ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

همه چیز راجع به ظرفیت مازاد خودگردان دانشگاه آزاد

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه حائز اهمیت است، موضوع ظرفیت مازاد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =